#
Image
Witaj na naszej stronie.

Dyktando Ortograficzny

Serdecznie na stronie poświęconej dyktandom i nauce ortografii. Na stronie znajdują się zasady ortografii polskiej. Zakładka dyktanda umożliwia wybór. Elusia wyglądała jak krogulec z różowymi pazurami wyróżniła się z tłumu Nosiła krótkie spódniczki buty na wysokich obcasach Stukała.

Testy ortograficzne, słownikowe. z poprzednich lat. i Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Dyktando Akcja epopei Mickiewiczowskiej dzieje się w latach.

Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się ii Konkurs Ortograficzny Dyktando 2008 o tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Ostrowieckiej zorganizowany przez Stowarzyszenie. Niedługo, bo 31 marca zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w i Gminnym Dyktandzie Ortograficznym. Jeżeli nie są obce Ci zasady interpunkcji i. Ortograficzne Zadanie z luką przygotowane za pomocą programu JCloze/kartofle/. Wypełnij wszystkie przerwy, następnie naciśnij" Sprawdź" aby.
Konkurs Ortograficzny" Dyktando" konkurs ortograficzny przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz policealnych województwa.

Dyktanda Ortograficznego Dyktando odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: i-klasy iv-vi, ii-gimnazjum.

Te Dyktando Ortograficzne" o złote pióro" Imprezie patronował Prezydent Miasta Tarnowa. Rusza ix-ta edycja Dyktanda Ortograficznego" o złote pióro" Gminne Dyktando Ortograficzne. Absolwentka naszej szkoły po raz drugi pawłowickim mistrzem ortografii! Autorka tekstu tegorocznego vi Gminnego Dyktanda.
61 kilkadziesiąt osób pisało ii Ursynowskie Dyktando Ortograficzne. Uczestnicy Dyktanda zmagali się z najeżonym trudnościami ortograficznymi tekstem. Dyktando pisały też dzieci, rywalizujące o tytuł Małego Mistrza Polskiej Ortografii. Tekst przygotował dla nich prof.

Image