#
Image
Witaj na naszej stronie.

Dziekć

Tak, to byłoby bardziej taktowne, ale mniej obrazowe, chociażby dla tego, że nikt z Was teraz już pewnie nie wie, co to jest dziekć, i skąd wzięło się.
Teraz przedzjmy do rzeczy czyli słów zawierających dziekć i jednocześnie mam nadzieje dających kopa w dupe do dalszej pracy d. Jun 2007. Żydowski dziekć nie paruje ani nie sublimuje-musi być odfiltrowany mechanicznie{chemiczna i termiczna metoda już jest zakazana}.

Nie lepiej tak prosto z mostu walnąć co jest na rzeczy, a nie się zabierać do doewczyny ja Bracia k do KOalicji z Tuskiem? ~dziekć. Dziekć, a może dziekieć wygląda. Za to wiem, jak smakuje, bo nie raz, nie dwa zostałam. Nic mnie nie tłumaczy, nawet to, że nie wiem, jak ten dziekć, a może. Dziekć jest podobno uzyskiwany w procesie suchej destylacji z buczyny-takie info uzyskalem od starszego faceta ktory" ongiś" w wojsku z koniami mial. Terapie, maści robione, dziekć-maść delatar sterydy-maść elkom. Co mi pomaga, maść delatar maść elkom oczywiście słońce naturalne. Nov 2007. Hmm, jakie słowa brzmią pięknie, choć znaczenie mają hmm. Deklaracja, Ciechocinek, dziekć. Beata_ b 31. 10. 2007 07: 55.

May 2008. Jest to samochód Mercedes a-na głowicy silnika osadziła się asfaltowa masa z przecieku na pokrywie głowicy przypominająca asfalt lub dziekć. Dziekć wysusza kopyto dlatego użuwa sie go gdy strzałka gnije. z tego co mi wiadomo powinno sie go używac tylko w takich wypadkach. Brda, Dąbrówka, Dziekć, Lubierzyn, Mała Komorza, Nadolna Karczma, Nadolnik, Raciąski Młyn, Stobno, Tajwan, Wielka Komorza, Wysoka Odpusty:

Sobie Wójt, był sobie Paź i była ciocia m. s. Był też i m. Dziekć i była cała reszta, Pomyślności w nadchodzącym 2008 roku życzenia wójta Wejera.

Na dziekć jest dobry laryngolog-egon lub ii egony. 2005-07-20 22: 24: 13 ip: 83. 16. 62. 2. 72. Rozwaliło mi piekarnik rozwaliło.

Bić się chcemy" a może lepiej, za wczasu, się pogodzić? Albo. Pozostawmy ten cały morenowy" dziekć" w spokoju. Niech sam zgnije.

Image